MOTOCIKLI UN KVADRACIKLI/ VECPUIŠU / VECMEITU BALLĪTĒM.

Organizējam izbraucienus ar kvadracikliem vecpuišu un vecmeitu ballītem.

Organizējam braucienus vecpuišu un vecmeitu ballītēm sākot no mūsu nomas punkta (Zolitūdes iela 61a). Pirms brauciena, apmācīts instruktors veiks nepieciešamo instruktāžu, lai jūsu brauciens aizritētu bez problēmām. Brauciena laikā mūsu instruktors Jūs izvedīs pa speciāli izstrādātu maršrutu kurā būs gan ātri braucieni, gan lēna kārpīšanās pa smiltīm un dubļiem. Brauciens noslēgsies nomas punktā.

Ir iespēja doties braucienā arī bez instrukora. Tādā gadījumā Jums veiksim nepieciešamo instruktāžu pirms brauciena un kartē parādīsim labākās vietas uz kurām doties ar kvadracikliem. \

Organizējam vecpuišu un vecmeitu ballītēm pasākumus ar kvadraciklu izbraucieniem Jums vēlamajā lokācijā!

Piegādājam Jums vēlamo skaitu kvadraciklu uz jūsu norādīto lokāciju. Norādītajā lokācijā Jums būs iespēja izvēlēties piemērotu aizsargķiveri un tālāk  mūsu apmācīts instruktors veiks nepieciešamo instruktāžu, lai jūsu brauciens aizritētu bez problēmām.

Vecmeitu un Jubilāru vizināšana ar motociklu.

Piedāvājām vecmeitu vizināšanu ar dažāda veida motocikliem. Vizināšana iespējama gan no mūsu nomas punkta, gan no jums vēlamās lokācijas. Neaizmirstamas emocijas, un adrenalīna deva būs garantēta.

Instruktora cena darba dienās:

p.o.t.c.p   08:00: – 18:00 (Zolitūdes ielā 61a)

1h: 60 eur

p.o.t.c.p   18:00: – 20:00 (Zolitūdes ielā 61a)

1h: 80 eur

s.sv   09:00 – 20:00        (Zolitūdes ielā 61a)

1h: 80 eur

Cena var mainīties, ja sākuma un beigu lokācija būs ārpus Zolitūdes.

Par sīkāku info lūdzu sazināties ar nomas pārstāvi.

T 26313333