KORPORATĪVO PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA

Organizējām korporatīvos pasākumus ar kvadracikliem. Varam nodrošināt līdz 70 kvadraciklu nomu, kas ir paredzēti līdz 120 lielai cilvēku kompānijai. Piedāvājumā gan vienvietīgus, gan divvietīgus kvadraciklus.

Korporatīvais pasākums  ar kvadraciklu piegādi jūsu vēlamajā lokācijā!

Piegādājam Jums vēlamo skaitu kvadraciklu uz jūsu norādīto lokāciju. Norādītajā lokācijā Jums būs iespēja izvēlēties piemērotu aizsargķiveri un tālāk  mūsu apmācīts instruktors veiks nepieciešamo instruktāžu, lai jūsu brauciens aizritētu bez problēmām.

Korporatīvais pasākums ar kvadracikliem. (No Zolitūdes ielas 61a, Rīga)

Organizējam braucienus sākot no mūsu nomas punkta (Zolitūdes iela 61a). Pirms brauciena, apmācīts instruktors veiks nepieciešamo instruktāžu, lai jūsu brauciens aizritētu bez problēmām. Brauciena laikā mūsu instruktors Jūs izvedīs pa speciāli izstrādātu maršrutu kurā būs gan ātri braucieni, gan lēna kārpīšanās pa smiltīm un dubļiem. Brauciens noslēgsies nomas punktā.

Brauciens ilgums ir sākot no 1 h līdz 4h un, ja nepieciešams vairāk.  Grūtības pakāpi brauciena laikā instruktors pielāgos attiecīgi meistarības pakāpei.

Cena būs atkarīga gan no kvadraciklu, instruktoru skaita, gan no pasākuma lokācijas. Norēķinus var veikt skaidrā naudā, ar bankas karti, vai pārskaitījuma veidā.

Par sīkāku info lūdzu sazināties ar nomas pārstāvi.

T 26313333