Attēloti 6 produkti

Ar B kategoriju

Keeway K-Light

no 35,00  dienā

Ar B kategoriju

Yamaha XVS125 Dragstar

no 40,00  dienā
no 60,00  dienā

Čopperi

Yamaha XVS950CU

no 70,00  dienā

Čopperi

HONDA CL500A

no 70,00  dienā
no 80,00  dienā

Čoperiem ir ērta tiešā nosēšanās un spēja viegli un iespaidīgi braukt, vērojot apkārtni un izrādoties. Tikai šādi motocikli ļauj maksimāli attīstīt savas fantāzijas un parastu standarta motociklu pārvērst par pilnīgi personisku ar hromu dzirkstošu brīnumu, kas spēj atšķirt tā īpašnieku no pūļa un pārsteigt citus. Motocikla kāju balsti ir pārvietoti uz priekšu, stūre ir ērta, sēdekļi ir divlīmeņu. Pateicoties lielajam dzinēja griezes momentam, nodrošina mierīgu un pārliecinošu braukšanu.

Zems sēdekļa augstums: Čopperi bieži ir aprīkoti ar zemu sēdekļa augstumu, kas sniedz braucējam iespēju sēdēt tuvāk zemei un nodrošina vieglu piekļuvi ar kājām.

Plata stūre: Čopperu dizainā ir izteikti plašas stūres, kas ļauj braucējam ērti turēt un kontrolēt motociklu ar izstieptām rokām.

Individualitāte un pielāgošana: Čopperi bieži tiek pilnībā pielāgoti un modificēti, atbilstoši braucēja personīgajām vēlmēm un stilam. Tas ietver pielāgošanas darbus, piemēram, rāmja izmaiņas, unikālu krāsojumu, spoguļu un citu detaļu pievienošanu, kas padara katru čopperi unikālu.

Čopperi bieži tiek uzskatīti par kultūras un izpausmes simbolu, kas saistās ar brīvību, un braukšanas baudu. Tie ir populāri gan motociklu entuziastu aprindās, gan arī iedvesmojuši dažādas filmas un popkultūras izpausmes.